ДАННА СТОРІНКА НЕ МІСТИТЬ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ. НА НІЙ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІКАВИМИ ДУМКАМИ ПРО ІНОПЛАНЕТЯН, ПОЗАЗЕМНІ ЦІВІЛІЗАЦІЇ, ВПЛИВ ПЛАНЕТ НА ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ, ГОРОСКОП ТА ІНШЕ.

Правда про бази інопланетян (НЛО) на темній стороні місяця.

Інопланетні місячні бази: фотографії і супутникові зображення

Ці три зображення надіслані з супутника НАСА, який облетів місяць, для створення місячної карти. Як не дивно, хоча більшість з цих місій були профінансовані з оборонного відомства, а не тільки через N.A.S.A., N.A.S.A.  зіпсувало  зображення бази НЛО, але якщо ви подивитеся уважно ви можете побачити фігури з веж і будівель.

Наступне зображення з місячного модуля приблизно в 15 милях від поверхні Місяця. І навіть якщо ви не можете побачити будівлі НЛО, можна розпізнати основні геометричні фігури такі, як прямокутник в нижньому лівому кутку.

Це фото японського супутника зафіксувало можливу підземну базу прибульців на місяці. Ви можете бачити два тунелі з обох боків і, як  ми можемо бачити на збільшеному фрагменті є щось, що виглядає, як зброя або пристрої зв'язку.

Це три зображення показують об'єкт, що світиться. На Місяці не існує природніх об’єктів, що здатні так відбивати світло.  Швидше за все ця частина бази складається із скла або метала.

Це чудове зображення однієї з інопланетних баз місяця. Це безперечно. Ви бачите ідеальні форми, будівлі, дороги і стіни. Це одно із зображень, які були засекречені.

"Темна сторона місяця" – це зворотній бік нашого природнього супутника, який ніколи не видно з поверхні нашої планети. Це місце де НЛО має свої основні бази оскільки ми не можемо їх побачити із Землі.

Це ще один приклад такого зображення, якого просто не повинно бути. Данні фото наводять нас на думку що Місяць використовується інопланетянами для проведення досліджень і проживання.

На наступному фото Ви можете бачити геометричні форми, що ведуть від однієї точки світла до іншої . Це не може бути пояснено ніяк, окрім присутності розумних істот з іншої планети.

Руїни інопланетної бази на Місяці

Все більше доказів, скупчуються на цю тему, коли ми дивимося в минуле. Якщо ви подивитеся на деякі Земні міста, об'єкти, або розвалини з космосу  то побачите, що речі не завжди виглядають так ясно.

Є багато місць на місяці, які мають дуже схожі характеристики, як місця на Землі здалека. Такі, як міста та їх руїни.

   Можемо зробити загальний висновок, що чужі інопланетні цивілізацій використовують Місяць як базу. Ми не можемо не задатися питанням, чому після кількох чудових проектів «Апполон» ми не повернулися до місяця, чому звернули його вивчення за допомогою польотів астронавтів? Можливо, просто, це із-за ворожого ставлення інопланетян до нас? Можливо саме вони винні у тому, чому ми це бачили сплеск технології за останні 50 років? Саме вони обмежують наші польоти на інші планети. Багато хто з вас так думає багато з тих же питань.

Джерело: http://snasa.ru/video

ПЛАНЕТА «ФАЕТОН» міф чи реальність

 

 Багато хто знає, що між планетами «Марс» і «Юпітер» знаходиться астероїдний пояс. Стародавні астрономи виявили числову закономірність у відстанях розташування планет від Сонця і стверджували, що там повинна знаходитися планета. Одна з гіпотеза-легенд стверджує, що астрономи назвали цю планету «Фаетон», на честь сина бога Сонця-Геліоса.
Коли утворилося Сонце, його випромінювання було набагато яскравіше, ніж сьогодні. Рух Сонця навколо центра галактики і входження його в газотуманну хмарину, своїм гравітаційним полем, захопивши частину цієї хмари, вплинув на формування планет зі своїми супутниками. Не будемо обтяжувати всіх роз’ясненнями, за допомогою, яких сил, процесів і реакцій утворилася сонячна система, так мабуть треба було всесвіту. На планетах, які перебували ближче до Сонця, відбувалися складні хімічні реакції, не було ще атмосфер, на планетах вивергалися вулкани, текла лава, одним словом планети були розігріті до високих температур, і не про який живності не було й мови.

Пройшов якийсь час, Сонце поступово охолоджується, охолоджуються і планети, які обертаються навколо Сонця. І ось в процесі охолодження і складних хімічних реакцій на планеті «Фаетон» з’являється атмосфера, поступово зароджується життя. Еволюція зробила свою справу, з’явилося розумна істота. Воно розвивалась, навчалась, творила, (ну практично, як і зараз на Землі) не замислювалося про наслідки. З’являлися держави, не думаю, що всі жили в любові та злагоді, сильні поневолювали слабких, а значить, траплялися війни, а значить потрібно було зброю нападу і, отже, зброю оборони. Гонка озброєння набирала темпи і в якийсь момент досягла свого апогею. На планеті накопичилося стільки атомної, термоядерної зброї, що трапилася трагедія, мабуть почалася термоядерна війна і від надлишку ядерного арсеналу почалася незворотна ланцюгова реакція і в результаті чого планета вибухнула, людство загинуло. За всю свою еволюцію, вони не змогли навчитися літати і не змогли полетіти на інші планети. А можливо, частина цих істот змогли дістатися до планети «Земля» і пристосуватися до її умов, адже ніхто цього не спростовує.

Можливо, сонячна система підійшла до іншої планетної системи на стільки близько, що з надр цієї планетної системи прилетіли прибульці, і в цей час тільки планета Фаетон була придатна до життєдіяльності. Вони окупували планету, виробляючи на ній якісь свої експерименти, в результаті чого і сталося руйнування «Фаетона». На мій погляд, дуже фантастична версія.

Загибель планети «Фаетон» могла статися через розрив впливу гравітаційних полів «Юпітера» і «Сонця». Можливо, але малоймовірно.

Вибухнути планета могла через зіткнення з іншою блукаючою планетою, що привело до численних змін у сонячній системі: загибель планети «Фаетон», знищення атмосфери на «Марсі», появи у багатьох планет додаткових «супутників», масове вимирання динозаврів та інших тварин на «Землі».

В даний час вчені практично вже довели, що астероїди це останки великої планети і на цій планеті існувало життя.

Який гіпотезі вірити, звичайно, Вам вирішувати. Не хотілося б, що земне людство довело до такої міри свою планету. Ви всі вже, напевно, помітили, що за останні сто років на нашій планеті в п’ятнадцять разів збільшилася кількість всіляких катаклізмів. Планета обурюється, планета не хоче, щоб над нею знущалися, планета бореться за своє існування, планета теж хоче жити і завдання людства допомогти їй.

Банк Интернет-портфолио учителей
Рейтинг астрономических ресурсов от ASTROLAB.ru

Сонце сьогодні

гороскоп
Flag Counter